Kamna na Pb kombi Elektro / Plyn

Kód: AE7HPBE
Neohodnoceno
3 490 Kč
Skladem (>10 ks)
Kombinovaná kamna PB plyn + Elektro, výkon 1,5-4,2 kW, spotřeba plynu jen 305 g/ h, elektrické těleso Quartz 3x400W, pro lahve PB 10kg, Doporučujeme dokoupit připojovací hadici s regulátorem tlaku AE7GR-SET, která není součástí t...

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Kamna na propan-butan kombinovaná s elektrickým vytápěním s výkonem až 4,2 kW. Zdroj z běžné 10 kg PB láhve nebo elektrické sítě. Tři stupně výkonu u obou zdrojů tepla. Kamna obsahují bezpečnostní prvky. PP Kamna na propan-butan zajišťují vytápění i v místech, kde není možno použít jiný zdroj tepla s bezpečnostními prvky, jako je strážce plamene. Jsou napájeny z běžné 10 kg propan-butanové lahve s možností tří-stupňová regulace výkonu (1,5kW, 2,8kW, 4,2kW). Další možností kamen je pak topení elektrickou energií. Elektrické topné těleso má příkon 3 x 400 W.

POZOR na trhu se objevují kamna s malou hloubkou jen 30cm. Tyto výrobky mohou být díky své konstrukci více náchylné k nechtěnému překlopení díky menší základně. Menší boční stěna navíc nekryje PB lahev a tato je tak podstatně více viditelná. Naopak naše kamna mají celkovou standardní boční hloubku 38cm a větší základnu což zvyšuje jejich stabilitu a bezpečnost. Výška kamen je 76cm.

Základní vlastnosti kamen NÖRDIX

  • Výkon: 1,5 - 4,2 kW
  • Plynová kategorie: I 3B/P (30)
  • Spotřeba: 305 g/hod
  • Tlak: 30mBar (cz)
  • Počet stupňů výkonu: 3
  • Strážce plamene: Ano
  • Elektrické topné těleso: 3x Quartz Tube 3x 400W

UPOZORNĚNÍ
Plynová kamna smí být připojena pouze k schválené PB lahvi a musí být připojena schválenou tlakovou hadicí s regulátorem tlaku 28-30mbar a to výhradně pro použití v CZ nebo SK. Pro naše kamna doporučujeme připojovací hadici s regulátorem tlaku AE7GR-SET.
Je ZAKÁZÁNO připojovat kamna přímo z PB lahve bez schváleného regulátoru tlaku !!!
POZOR na plynové spotřebiče z jiných zemí než CZ a SK mohou mít jiné nastavení tlaku na regulátoru, které neodpovídá CZ/SK normě.

Výhody kamen na Pb kombi elektro NÖRDIX

Mezi výhody kamen patří jejich mobilita a výkon dostatečný pro domácí prostředí. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky - bezpečnostní spiínač (vypiínač) při naklonění a termopojistka.

Doporučujeme dokoupit připojovací hadici s regulátorem tlaku, která není součástí balení kamen.

Bezpečnostní pokyny: Dodržujte bezpečnostní pokyny pro práci s plynovými a elekrickými spotřebiči. Další bezpečnostní pokyny si předem nastudujte v přiloženém manuálu. Pečlivě uschovejte. Kamna spotřebovávají kyslík, zatímco jsou v provozu. Z tohoto důvodu by měla být přiměřená ventilace v místnostech, ve kterých se kamna používají. Ventilace zajišťuje odstranění zplodin hoření a umožňuje přísun čerstvého vzduchu. Dostatečné větrání by mělo výrazně snížit možnost kondenzace.

Prohlášení o shodě: My, dovozce (dle Zákona č. 22/1997, § 2, odst. e) WETRA-XT, ČR s.r.o. Náchodská 1623, Praha 9, ČR IČO 25632833 prohlašujeme, že výrobek Typ: AE7HPBE Název: Kombinovaná plynová a elektrická kamna splňuje všechna příslušná ustanovení následujících předpisů Evropských společenství: Gas appliance directive /GAD/ 2009/142/EC EC Machinery Directive (MD) 2006/42/EC EC Low Voltage Directive (LVD) 2006/95/EC Vlastnosti a technické specifikace výrobku odpovídají následujícím normám uvedené v manuálu výrobku. Výrobek splňuje požadavky dle směrnice RoHS (2011/65/EU).

Doplňkové parametry

Kategorie: NEZAŘAZENÉ PRODUKTY - PUŠTENÉ NA SHOPTET
Hmotnost: 13 kg
EAN: 8595236318927
Jmenovitý tlak [Bar]: 0.03 Bar
Jmenovitý výkon [kW]: 4.2 kW
Modelová řada: Nordix 2 generace
Počet stupňů výkonu: 3
Spotřeba [g/h]: 305 g/h
Strážce plamene: Ano

Kamna na Pb kombi Elektro / Plyn

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola