hledej
WETRAXT

O společnosti WETRA-XT Group


Společnost WETRA-XT Group byla založena v r. 1997 a v té době také získala výhradní zastoupení značky WETRA-XT, Vision France pro Evropu se sortimentem světelných zdrojů a výrobků pro domácnost.

V roce 2000 získala generální zastoupení značky ASIST pro Evropu. Sortimentem této značky je elektrické a ruční nářadí střední třídy, pro hobby a profi použití. Obrovskou výhodou této značky je vynikající poměr kvality a ceny, díky které si získala miliony spokojených zákazníků.

V rámci rozšiřování svých aktivit a růstové strategie navázala společnosti Wetra-XT Group spolupráci s předním italským výrobcem plastů Arredo Plast Group. Právě produkty od tohoto předního výrobce, který pod značnou KIS nabízí produkty nejvyšší kvality, naleznete na těchto stránkách.

Značka KIS je mladá progresivní značka, která si zakládá na chytrých řešeních, díky kterým bude Váš domov příjemnějším místem k životu. Jsme velmi rádi, že Vám můžeme produkty této značky, nabídnout na těchto webových stránkách.

V roce 2015 získala společnost WETRA-XT generální zastoupení značky GARDENIUS pro Evropu. Sortiment značky Gardenius je nářadí na zahradu ruční i elektrické, čerpadla a vodárny, vysokotlaké čističe a spousty jiných pomocníků.

V rámci dalšího rozšiřování svých aktivit a strategie navázala společnosti Wetra-XT Group spolupráci s jedním ze tří největších výrobců svíček firmou SPAAS. Firma je založena na výrobě nejkvalitnějších výrobků s přihléddnutáím na ekologii. Svíčky SPAAS jsou vysoce ceněné kvalitní výrobky.

Současně společnost WETRA-XT zastupuje největšího světového výrobce bezpečnostních visacích zámků firmu Master Lock, která koupila i největšího a nejznámějšího výrobce trezorů firmu Sentry Safe. Na visací zámky poskytuje firma MasterLock doživotní záruku.